Życzenia Wielkanocne 2020

Szanowni Państwo!

 

Zarząd Fundacji RUSZ z Pomocą składa Państwu życzenia z okazji tegorocznych Świąt Wielkanocy, dla tych którzy są rozproszeni po całym świecie, a także po całej Polsce, tych, którzy są hospitalizowani, pod nadzorem epidemiologicznym, w kwarantannie. 

Bądźmy z Nimi blisko sercem i myślami, bo oni tego naprawdę potrzebują. Wiele osób przez epidemię koronawirusa nie zobaczy się z rodziną w tegoroczne Święta. Pomyślmy o nich, wyślijmy im dobrą energię. 

Niechaj te Święta będą piękne, a my – zdrowi, spokojni, bezpieczni, pełni nadziei. Niechaj to będzie czas gruntownych przemyśleń i przemian. 
Kochani, dbajcie o siebie. Akcja #ZostańWDomu tak szeroko rozpowszechniana niech sprawi, że już wkrótce pandemia ustabilizuje się i pozostanie jedynie wspomnieniem.

Informujemy, iż od momentu pojawienia się koronawirusa
NIE PROWADZIMY ŻADNYCH ZBIÓREK PUBLICZNYCH (np. na ulicach, w parkach), w związku z czym w/w projekt jest niedostępny.
W odpowiedzi na Państwa pytania informujemy, iż oczekujemy w kraju – razem z Państwem na poprawę sytuacji.

Ochoczo zapraszamy osoby z Warszawy do zapoznania się z możliwościami, jakie m.st. Warszawa przygotowała dla osób samotnych, cierpiących.
https://warszawa19115.pl/-/telefony-zaufania-przydatne-info…

Po Świętach na najbliższym spotkaniu Zarządu, podejmiemy rozmowy m.in. na temat działań Fundraisingowych, dzięki którym oprócz udostępnień Państwa zbiórek na Naszym profilu przygotujemy nowe rozwiązania, mające na celu intensywniejszą realizację Naszych działań Statutowych.

W każdym momencie mogą dokonać Państwo przelewu na Nasze konto
w Banku BNP Paribas: 58 2030 0045 1110 0000 0409 7020

Państwa wsparcie w tym okresie jest dla Nas niezwykle istotne!

Dziękujemy za uwagę.
Zarząd Fundacji RUSZ z Pomocą

Zdjęcie zostało pobrane ze strony NGO.pl

#ŻyczeniaWielkanocne #DamyRadę #ZostańWDomu #RUSZzPomocą#Fundraising #NGO