GWIAZDY O NAS


Krzysztof IBISZ

Jedna z największych osobowości telewizyjnych.
Od lat utrzymuje się w czołówce rankingów popularności. Ceniony za uśmiech, naturalność, swobodę, błyskotliwość wypowiedzi oraz dobry kontakt z ludźmi.

Krzysztof Ibisz

Paulina Sykut-jeżyna

Polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, która obecnie związana jest z Telewizją Polsat.

Początki telewizyjnej kariera Pauliny Sykut-Jeżyny sięgają 2003 roku, gdy zaczynała prowadzić Muzyczne listy w TV4. Ponadto współprowadziła programy Must be the music. Tylko muzyka, Się kręci oraz wiele plenerowych imprez masowych jak chociażby Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie czy Piknik Country Mrągowo.

Obecnie Paulina Sykut-Jeżyna prezentuje prognozę pogody w Telewizji Polsat oraz razem z Krzysztofem Ibiszem prowadzi program Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami.

Paulina Sykut-Jeżyna

Michał HANCZAK

Prezenter w Radiu ESKA. Możecie usłyszeć go niemal codziennie – najczęściej w ciągu dnia, a czasami – zwłaszcza w weekendy – także wieczorami. Stara się dawać ludziom rad(i)ość, a największą dla niego nagrodą w tej pracy jest każda wiadomość od Słuchacza, który stwierdza, że program poprawił mu nastrój. To nakręca i motywuje do dalszej pracy.

Michał Hanczak

Anna Nowak-Ibisz

Aktorka kina polskiego i niemieckiego oraz prezenterka telewizyjna. Prowadząca program Pani gadżet na antenie TVN Style. Sukcesy Pani Gadżet i talent Anny Nowak-Ibisz zaowocowały kolejnym programem. W Patencie na dom, którego drugi sezon trafił na antenę TVN Style, nasza bohaterka razem projektantem wnętrz Marko Belotto udowadnia, że niewielka zmiana może diametralnie odmienić remontowane wnętrze. Prywatnie jest to kobieta o wielkim sercu, chętnie pomagająca potrzebującym.

Anna Nowak-Ibisz

Kasia WĘsierska

Prezenterka w Radiu Eska oraz Eska TV. Występuje w codziennych audycjach między 12 a 15, natomiast w soboty także w Eska TV Extra o 11:00. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Kasia Węsierka

Agata Reszko

Pozytywna i profesjonalna prezenterka, konferansjer oraz animatorka. Uczestniczka telewizyjnego programu kulinarnego, w którym zajęła zaszczytne drugie miejsce. Potrafi stworzyć niesamowity nastrój podczas każdego wydarzenia.

Agata Reszko